Jdi na obsah Jdi na menu
 


Anketa: RADAR - Ano / Ne

29. 7. 2007
 

Komentáře

Přehled komentářů

RADAR ANO

(MILI, 18. 8. 2007 21:21)

Souhlasím

ano ano

(tarrqest, 17. 8. 2007 12:42)

ANO radaru je to ochrana před šířící se hrozbou socialismu!

Kofolo

(Xherry, 6. 8. 2007 16:02)

vůbec mu nic nepiš, on nenaslouchá argumentům, on ti přišel vnutit svůj názor, nic víc

swings

(kofola, 6. 8. 2007 15:25)

Ach jo! A to se chvilku zdálo,že dostáváš rozum...

Kofčo

(swinx, 6. 8. 2007 14:41)

Pokud vím, tohle je anketa o radarech, ne článek, ale dobře, to je detail.
Už mě ty tvoje kecy nebaví. Meleš dokola pořád jedno a to samý.
Já tu radar nechci. Konec, tečka a jestli se to někomu nelíbí jeho problém, může se třeba stavět na hlavu =o)

swingsi

(kofola, 6. 8. 2007 12:30)

Mluvíš o svých příspěvcích,že?To je dobře,že si uvědomuješ,že jde o žvásty.Třeba se jich časem oprostíš a začneš chápat i obsah článků :o)))

Kofoláku

(swinx, 6. 8. 2007 9:10)

Jo, můžeš je pořád opisovat, třeba si přitom uvědomíš, že jsou to žvásty ;o)

swings

(kofola, 6. 8. 2007 2:13)

O jakých argumentech tady pořád mluvíš? Máš jich v článcích,které jsou tady publikovány málo?Mám je každému uřvanci zvlášť do nekonečna opisovat? Četl jsi vůbec ty články?Asi ani moc ne,že? Tak si je pozorně přečti a budeš mít argumentů až až.

bez hranic

(Derek, 5. 8. 2007 20:51)

Jsem pro, pokud by Rusove byli pro zachovani miru, tak by jim vubec nejaky radar nemusel vrtat hlavou a aspon se demokracii bude pomalu rzsirovat na vychod. kazdy krok z jine zeme at uz radar nebo jiny znamena spolupraci zemi a tim i jeji bezvyzovy stykm pokud ho dstaneme my, tak to znamena pro dalsi zeme, ktere maji spolupraci s nami, taktez spolupraci s dalsimi zememi a tim postupnemu ac dlouhemu odbouravani hranic.

Já jsem byl pro

(Xherry, 5. 8. 2007 20:08)

Víte, já jsem byl pro, teď si ale nejsem jistý. Když se podíváte, kde všude má Amerika nadvládu. Kdykoliv se rozhodne, může cokoliv. Amerika má vojenskou převahu nad kteroukoliv zemí světa a s tímhle tempem nastane doba, kdy bude mít převahu nad všemi dohromady. Má spoustu vojenských základen mimo své území, po celém světě. Nechci být protiamerický, ale vím, že pokud vydá vláda velké země (např USA) vyjádření k závažné události(např teroristickému útoku) nikdy se tato verze přesně neshoduje s realitou a pro CIA a podobné organizace nebude ani až tak velký problém překroutit to úplně. Amerika si pod pojmem terorismus může zaútočit na kteroukoliv Arabskou zemi.
po zvážení všech těchto faktů jsem proti americkému radaru. Ne snad, že bych jim chtěl narušit obranyschopnost, ale nelíbí se mi jak se rozpínají. Pokud radar, ať je pod správou NATO. Kdyby tento radar zjistil raketu letící na USA, NATO by s USA určitě spolupracovalo a veškeré informace z radaru poskytlo.
Zároveň chci varovat před servery typu nezakladnam.cz atp. a hlavně lidem, kteří je propagují, všechny takovéto stránky jsou nějak zaměřené a nezaujaté informace se na nich hledají jen velmi těžko.

Souhlas

(swinx, 4. 8. 2007 15:49)

Naprosto souhlasím s Zorrem. Jesli tu má někdo problém s názory jiných tak ať se jde bodnout!!

2 Kofola: zatím jsem tu nenašel od Tebe žádný argument, ani ten, co by postrádal smysl... prostě nic, jen hemzy!

2 Admin: Nechápu proč jsi zakázal přidávat příspěvky z mojí IP. Že by Ti nevoněly moje názory???

Zorro

(kofola, 3. 8. 2007 22:38)

Zorro.Máš pravdu! Argument,ve kterém bys ty našel smysl opravdu nejsem schopný sestavit. Pokud ti nestačí argumenty,kterých jsou tyto stránky plné....

Všem:

(Zorro, 2. 8. 2007 2:13)

Dostatek informací může každý získat na www.nezakladnam.cz , www.blisty.cz, je zbytečný tady přetřásat něco z druhý ruky. Tam jsou iformace o všem, co spousta lidí zatím neví, protože jim je pravda záměrně zatajována a zkreslována. Tam jsou i videonahrávky a mp3 záznamy, takže důkazy autentické.
Ať si to pak každý v hlavě srovná sám

Pro admina

(Zorro, 2. 8. 2007 1:54)

Myslím, že se nijak neslušně nechovám. Oxidovat neznamená vyhazovat, ale bezpředmětně kafrat. Kdybys byl tak pozorný i ke komentářům pana kofoly,-pokud to ovšem nejsi ty sám- pak bys měl oslovit především jeho, neboť většinou nehovoří k věci, ale omezuje se na osobní výpady.A nejen tady, a to dost vulgárně-viz anketa "Láska na povel" či jak se to jmenuje.Tohle ti admine nevadí?! Asi ne. Myslím, že ti tu , opět v souladu s panem kofolou, vadí především názory, který ti nevoní. Pak ale nezakládej ankety. Ty bývají většinou určeny k diskuzi. A ne k přikyvování.

Myslí

pro Zorro

(Atllanka-admin, 1. 8. 2007 23:14)

chovej se slušně, a nikoho nevyhazuj!

kdo by útočil?

(bart, 31. 7. 2007 7:48)

V současné době neexistuje stát, který by zaútočil na Evropu nebo USA a nebyl přitom totálně poražen. Výmluvy, že nás ohrožují nějací diktátoři jsou nesmyslné, protože moc dobře vědí, že proti USA nic nezmůžou. Protiútok z jejich strany je však možný. Např. USA napadnou Írán a je možné, že v odvetě použije raketový útok. To mě vede k tomu, že radar má chránit USA(jak jsem napsal níže, nás neochrání) před důsledky jejich vlastní útočné politiky.

Pro kofolu

(Zorro, 30. 7. 2007 23:31)

Myslím, že ten, kdo není schopen sestavit jediný smysluplný argument, týkající se tématu, a neustále se zabývá jen invektivami, mi naprosto ublížit nemůže. A moje poslední věta z 29.7 vyjadřuje moje stanovisko, a podle oficiálních zdrojů i většiny občanů této země. A myslím, že převážná většina z nich sakra dobře ví, proč- Na rozdíl od tebe.
A v diskuzích se nauč respektovat názory i jiných, byť s nimi nesouhlasíš. Pokud toho nejsi schopen, pak
tu neoxiduj.

Zorro

(kofola, 30. 7. 2007 21:54)

Chvilku jsem se zabýval myšlenkou,že jsem ti možná ublížil.Pak jsem si znovu pečlivě přečetl tvůj příspěvek z 29.7 a především první a poslední věta mě utvrdila v přesvědčení,že "lidský" lékař by si s tebou opravdu nevěděl rady.A co se týče asociací,které u tebe vyvolává můj nick,tak ty jsou mi opravdu ukradené.

Ad:

(Zorro, 30. 7. 2007 16:38)

Jen pro ty, kterým unikly souvislosti, to byla reakce na koment pana kofoly z 30.7. 01.05
Myslím, že diskuse je k tomu, aby se diskutovalo, a kdo není tolerantní k názorům jiných, at se zdrží kofolování

KOFOLO!

(Zorro, 30. 7. 2007 16:28)

Pominu-li asociace, které ve mě vyvolává tvůj nick, pak se vyjádřím jen v tom smyslu, že tu akorát jebeš každýho, kdo má jiný názor než ty a jak správně podotkl bart, žádné rozumné protiargumenty z tebe nevypadly.
A co se týká té veteriny, tam si zajdi ty, atˇti uříznou rohy. Pak asponˇ, (dokud nepromluvíš) ,nebude na první pohled patrno, kdo jsi.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7

následující »