Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tisková zpráva k roku 1968

21. 8. 2007

V Praze dne 20. srpna 2007

Konzervativní strana se při příležitosti 39. výročí okupace naší vlasti Sovětským svazem a jeho satelity obrací k veřejnosti, aby si připomněla, že tato podlost, jakkoliv vzdálená, je stále přítomná vinou nepotrestání komunistických zločinců a nevyrovnání se s komunistickou minulostí, m.j. zákazem KSČM.


„Normalizace“, která po 21. srpnu 1968 nastala, přivedla k moci nejbezcharakternější z komunistů, pátou kolonu sovětského svazu u nás, které se postupně přizpůsobila takřka celá základna KSČ. Neblahé důsledky normalizace, která vedla k hospodářskému, společenskému, kulturnímu a zejména mravnímu marasmu, cítíme ještě dnes.

 

Dnešní KSČM a její členové se od zločinné KSČ nedistancovali, naopak vzpomínají na „staré dobré časy“, kdy bezohledně ovládali naši společnost.

 

KSČM svým odporem k radarové základně USA na našem území dokládá, že je opět pátou kolonou postsovětského, stále více agresivního Ruska a také lpěním na komunistické doktríně je trvalým nebezpečím pro naši nedokonalou demokracii.

 

Konzervativní strana je přesvědčena, že nejlepším způsobem, jak zabránit jakýmkoli 21. srpnům a následujícím totalitám, je vybudování radarové základny USA u nás, která nás technicky i politicky spolehlivě ochrání.

 
Martin Rejman - kancléř  

Jan Kubalčík - místopředseda


S tímto prohlášením Konzervativní strany se autoři Atllanky stotožňují!

 

Komentáře

Přehled komentářů

P.S.

(Kremilek, 26. 8. 2007 11:13)

Proti jinemu režimu nas USA ochrání (je to možné jsou jediní kdo zbojí tak intenzivně), ale přitáhnou k nám muslimský terorismus, který tu neni, a poteče krev. Opravdu se ideologii neubránime sami?? Jestli je hodne konzervativcu, tak buh s nami, bude hur !!!

Souhlas!

(Ladislav Zelenka, 22. 8. 2007 9:47)

Naprosto souhlasím s tiskovou zprávou Konzervativní strany a přeji jí, aby ona byla tím svěžím větrem, který vyvětrá zatuchlý vzduch v Parlamentu ČR. Dovolím si malý flame, více zde: http://zelee.info/?text=108-jaro-skoncilo-v-lete

Souhlasím!

(Milan, 21. 8. 2007 14:00)

Souhlasím.

Chudáčkovi pode mnou

(Radar Radarovič, 21. 8. 2007 11:36)

Bohužel nás ale žádný radar nedokáže ochránit před tím, aby s rodili takoví hlupáci,jako jsi ty.:o(((

Hehe

(Toolkeen, 21. 8. 2007 10:30)

Radar je taková silná věc, koukám. Ochrání nás před vším možným. Před záplavami, hladomorem, islámem, komunisty, ruskem, němci, amerikou a vůbec... Radar je takový svatý Grál, úplný kámen mudrců... až tu bude, tak tady bude blaho...

Souhlasím

(olkin, 20. 8. 2007 14:38)

Souhlasím také a to jak s Mirkem tak se zprávou.

Naprostý souhlas. !

(Mirek, 20. 8. 2007 13:56)

Naprosto souhlasím, a je škoda, že hlas Konzervativní strany (a též její podpora) není silnější...