Jdi na obsah Jdi na menu
 


Omluví Alláh vraždu?

24. 6. 2007

Alláh je schopen omluvit téměř cokoli. Právo říká, že trest smrti je na místě při veřejném cizoložství doloženém čtyřmi svědky, ale muž musí být ženatý a žena vdaná. Pro svobodné je trestem bičování ( jak velké, to už je věcí názoru ).

 

Co však říci na to, že je – li žena znásilněna, je její povinností zemřít a nevrhat špatné světlo na rodinu? Přizná – li se žena, že byla znásilněna, chce soud čtyři svědky, kteří byli přítomni. Nemůže – li je doložit, bývá znásilnění chápáno jako přiznání k cizoložství a za to je trestem smrt.

*

Obrázek “http://www.allthingsbeautiful.com/all_things_beautiful/images/scream_t1ipl3te.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

 

Jak se s pravidlem srovnávají tzv. vraždy ze cti? Kolik mladých dívek je ročně v Evropě zavražděno jen proto, že odložilo závoj nebo si našlo neislámského přítele? Kolik žen zemře, když chce opustit svého tyranského manžela a nenechat se dál bít? Když manžel zavrhne ženu, je to v pořádku, ale žena musí snášet cokoli. Nemá podle islámu duši a je tedy jen chodícím inkubátorem na další muslimy, a – jaksi navíc – užitečným pracovním nástrojem.

 

V Evropě je přece jen malá šance, že se žena vymaní z moci islámu a přežije. V zemích, jako je Irák, je žena zabita z daleko méně závažných důvodů, například kvůli vzdělání. Chtěla bych zde připomenout Zeenu Al - Quisthtani. Jednu z nejlepších lékárnic v Bagdádu a rozvedenou matku několika dětí zastřelili útočníci jen proto, že nosila západní šaty a jako vzdělaná žena se angažovala v hnutí za práva žen. Její tělo bylo nalezeno výsměšně oblečeno do tradiční burky, kterou odložila a už nikdy nechtěla obléci, se závojem prosáklým krví. 

 

Násilně umírají i děti za zločiny, které jsou pro civilizovaný mozek nepochopitelné. Lze vůbec akceptovat to, že desetiletá dívenka je dospělá a když se dopustí prohřešku proti islámu, je ukamenována? Mají naše děti umírat jen proto, že si odmítnou obléci závoj?!?

 

Islám není náboženstvím klidu a míru, jak se nám snaží imámové namluvit. Je náboženstvím krve, násilí a ponižování všeho nemužského a neislámského. Je náboženstvím dobyvačným. Nyní má na pořadu dne Evropu. Necháme se?

( kk )

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Smula

(Nekdo, 14. 10. 2007 19:01)

My bysme se nenechali, ale papalášové nahoře nás nechaj napospas tem arabskejm SVINÍM!

:))

(Karel, 25. 7. 2007 22:01)

S náboženskými fanatiky se nedá vyjednávat, ty je třeba vyhladit i s jejich vírou!

BUDE

(Pavel, 27. 6. 2007 23:15)

co dodat, bude válka (a strašná)

Hruza

(Koksa, 24. 6. 2007 14:09)

Podle toho co tu čtu bych islam v evropě zakázal

prvnÍ

(CharliE, 16. 6. 2007 12:17)

tak z tohodle popisu jde fakt strach ...