Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hrdí palestinští bojovníci džihádu zaútočili na ZŠ

21. 5. 2007

Muslim, to zní hrdě

Muslimští extrémisté v dlouhých bílých hábitech zaútočili samopaly a po domácku vyrobenými bombami na základní školu v pásmu Gazy, kterou provozuje OSN.

 

Útok se odehrál v uprchlickém táboře v Rafahu a byl důsledkem protestu muslimských extrémistů, proti sportovnímu festivalu, který škola pořádala. Extremisté prohlásili, že tento sportovní akt je neislámský, a že se  tímto OSN snaží vnést rozkol mezi muslimské věřící, a přímo obvinili nejvyššího činitele OSN v Gaze Johna Ginga, který podle nich vede za tímto účelem organizované hnutí.
Ukázka z dok. Posedlost - celý v rubrice Džihád

Skupina ozbrojených extremistů se pokusila dostat do školy útokem, avšak  palestinská bezpečnost začala střílet do vzduchu, a tím je udržela venku, přesto se jim podařilo vhodit do školy nejméně jedna bombu a v následující  přestřelce zabít tělesného strážce vysoce postaveného činitele Fatahu Abu Shamaleha, který právě školu opouštěl. Dalších sedm lidí bylo zraněno, převážně střepinami a vyděšené děti schované v době útoku pod stoly, utrpěly nervový šok.zdroj
 

Komentáře

Přehled komentářů

pre kádrováka G.O.

(Jeliman, 23. 5. 2007 9:07)

čo ťa po tom, ale abys neřekl - to najvyššie, to najvyššie
ale VUML jako u tebe to není :)))

Jeliman

(G.O., 22. 5. 2007 20:28)

Aké ty máš dosiahnuté vzdelanie

polarizace není na místě

(Playmaker, 22. 5. 2007 12:46)

Americká "kultura" si co do vlezlosti a absorbční schppnosti (ve vztahu k odlišným kulturám) v některých ohledech s radikálním islámem příliš nezadá.

ještě pro tebe šašku GOu!

(Jeliman, 22. 5. 2007 11:53)

Ty totiž jsi ujetý sadistický hovado co brání teroristy, protože mu vyhovuje, že část terorismu jde proti židům v Izraeli. Jsi jeden z těch, co by se rádi a ochotně podíleli na konečném řešení židovský otázky a nestihl ses včas narodit, co? Něco ti povím, já nejsem žid, a ani neznám blíže žádného, ale jsou to pro mě lidi, ne jako pro tebe někdo, koho je třeba za každou cenu vyhubit, protože se domníváš, že jsou vini tvou vlastní neschopností. Jsi hnus! Jsi hnus! Jsi hnus!

slovenská antisionistická hlavo 22

(Jeliman, 22. 5. 2007 11:51)

Netáraj, somár, a co tu píšeš tedy u článku o muslimskejch teroristech odkazy na to, kolik zařvalo lidí ve válce vyprovokované Hizballáhem v Libanonu? Jak to souvisí? Myslíš si, že jsou všichni blbí jako ty, a že do tebe nevidí? Jsi opravdu odpad, a nic víc!

Jeliman viac čítaj

(G.O., 22. 5. 2007 9:16)

A to som iba spomenul opačnú stranu toho istého frontu, tri webové stránky na ktorých sa píše aj o obetiach IDF a Jeliman si skoro prehltol jazyk:)

Jaliman - "jsi jasný židobijce", "Jsi naprostá veš, špína", "rakovina na lidstvu", "sadistický hovado", "nestihl ses včas narodit". Tieto výrazy nápadne pripomínajú dobu proti ktorej tento človek tak urputne (a hlúpo) bojuje. Jeliman poviem ti jedno, nebyť takých ľudí ako ty svet by vyzeral lepšie, minimálne po verbálnej a intelektovej stránke. Ľudia práve s takýmito výrazmi napísali históriu na ktorú ľudstvo bude dlho zabúdať a je naprosto jedno či to bolo na strane komunistu, kapitalistu, fašistu, kresťana alebo papu Borgia. Nerád dávam rady ale tebe jednu dám. Začni viac čítať.
Môj názor na terorizmus ako taký si si predpokladám už prečítal pod článkom "Jsou vojáci teroristy nebo teroristé vojáky?" https://atllanka.estranky.cz/clanky/dzihad/jsou-vojaci-teroristy-nebo-teroriste-vojaky_
konkrétne v príspevku (G.O., 20. 05. 2007 10:27) čiže k tomuto sa viac vyjadrovať nebudem.
A teraz mi napíš kde som tu na celej tejto stránke použíl slovo "Žid" to po prvé a po druhé kde som niečo voči týmto ľuďom spomenul.
Opať ti dávam na známosť,ak sa chceš dočkať odpovede tak sa vyhni primitívnym invektívam, nebudem reagovať na subjektívne emocionálne pocity jedinca ktorý nechápe zmysel základnych analógii argumentácie a preto sa uchyluje na používanie slovníka mentálne pripomínajúceho 14 ročného nezrelého teenegera.

AHA! tak ty G.O

(Jeliman, 22. 5. 2007 8:23)

jsi jasný, víc už psát nemusíš, jsi jasný židobijce, vidíš za vším americkožidovkou loby, že? Jsi naprostá veš, špína, na mojí botě, a rakovina na lidstvu, odporné prase, a klidně ať mě tu smažou, zase to napíšu!
Ty totiž jsi ujetý sadistický hovado co brání teroristy, protože mu vyhovuje, že část terorismu jde proti židům v Izraeli. Jsi jeden z těch, co by se rádi a ochotně podíleli na konečném řešení židovský otázky a nestihl ses včas narodit, co? Něco ti povím, já nejsem žid, a ani neznám blíže žádného, ale jsou to pro mě lidi, ne jako pro tebe někdo, koho je třeba za každou cenu vyhubit, protože se domníváš, že jsou vini tvou vlastní neschopností. Jsi hnus! Jsi hnus! Jsi hnus!

Zbabělost první kategorie

(Michael, 21. 5. 2007 23:48)

I v Beslanu ty hrdinové zaútočili na školu. Postřílet šmejdy!

Oprava

(G.O., 21. 5. 2007 21:21)

Tak ešte raz tú prvú adresu, dáko ju tam useklo:

http://zpravy.idnes.cz/izraelska-munice-zabiji-libanonce-i-behem-primeri-
f7z-/zahranicni.asp?c=A060918_135051_zahranicni_miz