Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eurábie - sen nebo skutečnost? (část druhá)

21. 12. 2007

Šokující statisky znásilnění z Osla


Podle policejní studie jsou dva ze tří usvědčených ze znásilnění v hlavním městě Norska nezápadního původu. Počet případů znásilnění také trvale roste. Policejní inspektorimigrantéGunnarLarsen z jednotky prostituce, loupeží a násilných zločinů v Oslu říká, že statistiky jsou překvapující - rostoucí množství případů znásilnění a jejich spojitost s etnickým pozadím zločinců ukazují jasné trendy. Zatímco 65 procent odsouzených za znásilnění je nezápadního původu, tento segment populace tvoří pouze 14,3 procenta populace Osla. Norské ženy byly oběťmi 80 procent případů a 20 procent bylo cizího původu.


Norsko: nedostatekpolicistů 

Norsko má v severském regionu nejmenší počet policistů na hlavu, bylo by potřeba 1600 dalších, aby se dostalo na úroveň Švédska. "Mít tolik policistů, kolik je možné, samo o sobě nestačí. Cílem je nejmenší možná kriminalita, a jiné způsoby jejího dosažení mohou být stejně efektivní," říká politik Knut Storberget.


Střelba na komediální herečku pákistánského původu v restauraci v Oslu

Neidentifikovaný útočník střílel v restauraci v Oslu vlastněné rodinou pákistánské komediální herečky, která je známá zesměšňováním konzervativního islámu. Shabana Rehman, 28 letá harečka, jejíž sestra restauraci vlastní, popsala útok jako "děsivý teroristický akt" a řekla, že jí neodradí od její práce.

 
Dramatická přestřelka v centru Osla

Pákistánské gangy působí v Norsku potíže. Policie hledá nejméně jednu známou osobu poté, co před restaurací v centru Osla došlo ke střelbě. Došlo k ní na Stortingsgate (Parlamentní ulice) před Andy's Pub, přímo před shromážděnými policisty. "Pachatel kolem sebe divoce střílel," řekl číšník Terje Andresen. K incidentu došlo po půlnoci nedaleko norského parlamentu.


Norsko: gangy imigrantů okrádají chudé
 

Dobrý Samaritán Arne Skarpsno viní organizované gangy z krádeží potravy, kterou se snaží poskytovat alkoholikům a narkomanům. Skarpsno, penzista, který si vysloužil širokou pozornost tím, že se neúnavně snaží pomáhat potřebným, ačkoliv má sám málo, říká, že jeho snaha přichází vniveč kvůli imigrantům. Mezi lidmi, kteří si denně přicházejí pro potravu, jsou organizované skupiny dobře oblečených mužů, kteří nevypadají, že by potřebovali pomoc, a kteří si berou kolik jen mohou.


Islám vs. Svoboda projevu: případ Dánska
Deník Jyllands-Posten odpověděl tím, že požádal 40 ilustrátorů o kresby Mohameda.Dvanáct jich prosbu vyslyšelo a poslalo kresby proroka, které byly poté otištěny. Někteří muslimové se urazili, protože zobrazování proroka je v islámu zakázáno. Případ je od té doby stále vážnější. Výhrůžky smrtí si vyžádaly, aby Jyllands-Posten najal na ochranu svých zaměstnanců ochranku. Novináři a redaktoři dostávali emailem a telefonicky výhrůžky smrtí. Na internetu kolují mimo jiné obrázky bomb explodujících nad Jyllands-Posten, krev tekoucí přes státní vlajku a mapu Dánska. Deník Berlingske Tidende oznámil, že koláže ukazují různé dánské turistické atrakce a prohlašují: "Mudžahedínové mají v Dánsku mnoho cílů - a velmi brzo toho budete litovat." 

 

Dánsko: vrátní se vyzbrojují proti imigrantům

Vrátní pracující v Copenhagen, dánském hlavním městě, jsou často ozbrojeni pistolemi nebo holemi, aby byli schopni se ubránit proti násilným imigrantským gangům, řekl dánským médiím majitel soukromé bezpečnostní firmy. Podle jejího bezpečnostního manažera je dnes nebezpečnější než kdy jindy stát se vrátným. Dochází ke stále většímu násilí než kdy předtím a o některých imigrantských ganzích je známo, že sledují vrátné až domů. Copenhagenská policie oznámila, že se tímto problémem bude v budoucnu více zabývat a dodala, že ozbrojené konflikty mezi gangy a vrátnými vzbuzují starosti. Stejně tak se bude policie více zabývat bojem proti gangům a monitorovat a registrovat všechny imigranty, kteří jsou jejich členy. Více a více lidí v Dánsku je usvědčováno z obzvláště brutálních zločinů. Za pouhých deset let se počet usvědčených z vražd, pokusu o vraždu nebo znásilnění zvedl o 25 procent.

 

Velbloudí ekonomika

Dva muži byli zabiti v pouliční přestřelce mezi skupinami imigrantů druhé generace v Copenhagenu. Zraněný vůdce gangu byl poté ozvobozen skupinou maskovaných mužů z nemocnice, kde byl držen pod policejním dohledem. Podle imáma by mohla být žízeň po pomstě uhašena, pokud by rodina střelce nebo islámská komunita zaplatila 200 000 korun rodině mrtvého. Řekl, že praxe placení peněz rodině mrtvého je v muslimských společnostech běžnou praxí. 200 000 korun je zhruba ekvivalentem ceny sta velbloudů. Mezi politiky rostou obavy, že imigrantské oblast Nørrebro v Copenhagenu, která byla některými obyvateli prohlášena za "islámský stát", se vyvíjí v paralení společnost, kde dávné tradice ohrožují dánské zákony.


Válka ve Francii, válka v Dánsku

Podobná série nepokojů probíhala v čtyři dny v Århusu v Dánsku. Rosenhøj Mal byl několik nocí po sobě dějištěm nejhorších nepokojů v Århus během několika let. "Tato oblast patří nám," prohlašovali mladíci. Každou noc se jich účastnilo 30-40, převážně imigrantů. Pouze dva byli uvězněni. To je vítězství. Když mladíci přišli do Rosenhøj, přinesli si sebou kameny v taškách. V sobotu ráno byl uvězněn šestnáctiletý somálský chlapec, po obvinění z úmyslného zranění, poté co v pátek večer prohodil dlažební kostku výlohou pekařství. "Policie se musí držet mimo. Tohle je naše oblast. My rozhodneme, co se tu bude dít. Plánovali jsme to tři týdny."


Švédský premiér kritizuje francouzskou vládu kvůli nepokojům

Švédský premiér Göran Persson kritizoval způsob, jakým francouzi zvládají nepokoje ve své zemi. "Zvolili si cestu konfrontace a je těžké vidět, jak by se mohla stát dialogem," řekl. Persson také odmítl myšlenku na více policistů jako "první krok" ve Švédsku. "Mohla by to být metoda, která bude fungovat, ale nevěřím, že to je cesta, kterou bychom ve Švédsku měli jít. My bychom měli pracovat na příležitostech ke vzdělávání. Začít vysílat signály o posílení policie by znamenalo porušit linii, kterou jsme se rozhodli následovat."


Švédští politici ničí zemi, viňme policii

V tom, co považoval za soukromý hovor, nazval zástupce švédského premiéra, Bosse Ringholm, policii "tak zatraceně nečinnou". Upřímné prohlášení o policii pronesl po telefonním rozhovoru se stanicí Nyheterna. Švédsko bylo v minulých letech svědkem šokujícího nárůstu všech možných druhů násilných činů. Nicméně fondy pro policii se výrazně nezvětšily. Švédsko má pouze polovinu policistů na hlavu proti průměru v zemích EU, který je sám o sobě dost nízký. Na každého francouzského policistu připadá 89 trestných činů. Na každého švédského 254.


Policie je k ničemu říkají oběti

Švédové mají malou důvěru ve svojí policii, ale podle nového průzkumu Švédského indexu kvality si stojí za svými zubními lékaři. Průzkum zjistil, že důvěra v policii druhý rok po sobě klesala, a nyní si stojí na 49,4 na stupnici od 1 do 100. "Je to opravdu vážné a ukazuje to, že organizace nefunguje tak, jak by měla," řekl Jan Eklöf, výzkumník Stockholmské obchodní školy. Eklöf řekl, že většina lidí není spokojena se službami policie, neboť vyřeší jen malé množství zločinů.


Švédská policie není motivována k řešení zločin

Gangy čtrnácti a patnáctiletých, znásilňujících a loupících, jsou dnes v mnoha švédských předměstích běžné. Mafiánské sítě požadující výpalné od soukromých firem a vyhrožující bombami městským pracovníkům jsou stále běžnější. Organizovaný zločin není už problémem jen velkých měst. Nyní se rozšířil do většiny Švédska. Švédská policie sklidila velkou kritiku kvůli nedávné studii, která odhalila, že polovina jejích sil má jen malou nebo žádnou iniciativu v boji se zločinem. Výzkumník Stefan Holgersson, který pro policii pracoval jedenáct let, vyzpovídal 2000 bývalých kolegů a úředníků a prostudoval hlášení z 21 policejních úřadů jako součást své doktorské práce. Holgersson zjistil, že mnoho nově vycvičených a ambiciózních policistů rychle ztratí nadšení, když jsou konfrontováni s neefektivností organizace. Holgersson také zjistil, že pracovní tempo policistů klesá s tím, jak stárnou. Jak uvedl čtvteční Dagens Nyheter, "místní policisté se vzdali."


Švédsko: střelba na policejní stanici

Policejní stanice v Södertälje, blízko Stockholmu, byla v neděli v noci zasažena asi patnácti střelami z automatické zbraně po větší konfrontaci mezi místní mládeží a policií. Tři mladíci, kteří byli identifikování, jsou podezřelí z činění nelegálních výhrůžek. Večer byli všichni tři propuštěni, ale zadržení vyprovokovalo silnou reakci 20-35 dalších mladíků. Skupina postupovala proti policii a napadla ji kameny.

 

26 z 27 znásilnění ve Stockholmu zůstane nevyřešeno

Oficiální počet obžalovaných ze znásilnění se ve Švédsku během jedné generace více než ztrojnásobil. Prudce vzrostl i počet ostatních násilných činů. V online průzkumu deníku Aftonbladet vyjádřilo 82 procent žen strach jít ven po soumraku. Letos zatím došlo ve Stockholmu k 27 případům znásilnění na ulici, pouze jeden byl vyřešen.


Mor skupinových znásilnění ve Švédsku

Po týdnech, co tisk rozebíral nový fenomén brutálních skupinových znásilnění gangy, který zamořil Švédsko, konečně politicky korektní Aftonbladet, který tento fakt celé měsíce, ne roky, potlačoval, přiznal, že takřka všichni pachatelé jsou imigranti.


Džihád ve švédských školách

Středoškolský učitel v Malmö ve Švédsku objevil skupinu asi tuctu arabských studentů, jak se smějí a křičí "Allahu akbar", zatímco sledují DVD, na kterém jsou podřezáváni rukojmí v Íráku. Ředitel si nemyslel, že jde o nějaký velký problém. Přinejmenším 139 škol bylo vypáleno jen během roku 2002. Jako během incidentu v Malmö, kdy byly zapáleny tři školy během jedné noci. Předpokládá se, ža za paličstvím byli "teenageri". Björn Vinberg od hasičů v Kroksbäck v Malmö říká, že je ponižující hasit ohně znovu a znovu ve stejných imigrantských oblastech, zatímco se vám děti smějí a poté založí další požár. Jeho kolegové byli na stejném místě ne méně než dvacetkrát, pokaždé zbytečně. Násilí a výhrůžka představují ve švédských středních školách v Malmö tak velký problém, že místní ředitelé chtějí do budov instalovat kamery a nasadit ochranku.


Švédský kulturní symbol cílem útočníků

Před dvěma týdny v Malmö, skandinávském městě s největším počtem muslimských imigrantů, útočníci poničili hroby na jednom z městských kostelních hřbitovů. Zdá se, že je zajímaly pouze kříže. Tento týden byly zničeny ohněm dvě důležité budovy a turistické atrakce. Někdo se také pokusil zapálit starý kostel. Útočí někdo úmyslně na švédské národní a kulturní symboly?


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jakepak ciraty

(Borik, 2. 5. 2013 8:36)

kdyz delaji rotyku v zemi, kde jsou hosty a porusuji zakony pohostinstvi, vyhostit je a deportovat postrkem zpet do jejich domovskych zemi

souhrn

(Ppetan, 5. 2. 2009 1:07)

Věky věků spolu civilizace bojují,pokud přestanem je to zánik nejvyspělejší civilizace co na planetě byla.Ano jsou i starší civilizace,ale jaká je a jaká byla jejich realita minimální školství,špatné zdravotnictví,útlak.Poučme se od těch barbarů,nemůžeme stavit svou víru jenom na tržním hospodářství a spotřebě.Vraťme se k tomu co fungovalo,ke křesťanství i přes jeho stinné stránky jsme to my a církev a církev jsme mi!!Vyžadujme výuku náboženství,proč tady je jeho význam atd.To je jediná spása.Jinak já jsem připraven k boji.Ve článku zaznělo imigrace Evropanů do Ameriky,ale do jaké do černé za sto let na tom nebudou lépe než Euroarábie.Lidi pochopte to je to boj o životní prostor o možnost žít a přežít jak jsme zvyklí.

myslíš že si někdo vzpomene?

(joon25, 20. 8. 2007 20:12)

POkusy zničit hřbitovy a zapálit kostely ukazují na jasný scénář, zřejmě koordinovaný, který probíhá v Kosovu.
Tam muslimští Albánci zcela plánovitě zapalují a srovnávají se zemí všechny kulturní památky na Srby a předalbánskou historii. Avojáci EU tomu jen přihlížejí, nebo´t nesmí nic víc dělat. A evropu albáncům cpe peníze horem dolem, zatímco Srbové mají kulové ....
Takže muslimové v Evropě zníčí vše. co bylo před Islámem .. viz Afgánistán, kde odstřelili trhavinami nevím kolik tisíc let staré sochy buddhy
Takže co s nimi?

myslíš že si vzpomene?

(joon25, 20. 8. 2007 20:07)

Eurabie I. i II.

(LoL, 22. 6. 2007 23:07)

Tolik slov a ani zmínka o největší příčině. Ano situace je složitá a komplexní pohled je obtížně průhledný.
Hlavní těžiště tohoto problému je o zdroji energie.
ROPA (zemní plyn)
Evropa je velice chudá na tento zdroj energie, suroviny pro výrobu spousty moderních věcí. Vlastní zdroje má velmi minimální, pokud ještě stojí za to o nich mluvit v poměru k jejich spotřebě. Naopak okolí.. Muslimské země hlavně arabské na ropě nesmírně bohatnou, kde by bez ropy byly. Je to paradox. Když si uvědomíte, že země nezbohatla na zálkadě práce, šíkovnosti a umu jejích lidí, ale na něčem k čemu přišla jako slepý k houslím. (ale i třeba takové rusko je exportérem)
Ropa jsou peníze. Peníze jsou moc. A teď to přeskočme, vpodstatě ropa je MOC.
Takže v tomto pohledu není základní problémem rozšiřujících se levicových utopií, ani ze řetězu utržená imigrace a snižování stavu původního obyvatelstva (ty jen evropu oslabují, a proto to taký jistý vliv na problém s djihadským bojem také má), ale problém se zdrojem energie (ten djihád v současnosti vyzbrojuje).
Řešení je hledat velmi rychle pro Evropu náhradu za ropu. V tom je ten závod, který možná E prohraje. Výzkum, vývoj a co nejrychlejší zavádění. Nás osvobodí od bezmocnosti a závislosti na jistých zemích. (V tomto úsilí bychom mohli mít jednoho silného spojence.)
Samozřejmě, že proti tomu bude z druhé strany odpor.

Nicméně když nebude původních evropanů budou noví, jedná se jen o kousek Země. Zanikne jen civilizace, kultůra a historie bude vyprávět, když si na nás vzpomene, jako o někom, kdo uvolnil místo.