Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eurábie - sen nebo skutečnost? (část první)

22. 12. 2007

Může být vznik Eurábie ještě zastaven?
 

Historička Bat Ye'or, která první použila termín "Eurábie", se domnívá, že vztahy Evropy s arabsko-islámským světem jsou nyní natolik zakotvené a upevněné, že Eurábie je nezvratnou skutečností. Evropa jako západní demokratický kontinent bude upadat a stane se doplňkem arabského světa, podřízenou civilizací zaměstnanou rozšiřováním džihádu a podporou islámské kauzy na globální úrovni, zatímco původní nemuslimské obyvatelstvo bude drženo jako rukojmí v jejich vlastních zemích ve strachu z muslimského násilí. Myslíte si, že je to pravda, nebo že vzestup Eurábie ještě může být zastaven?


Přiznávám, že jsou části Evropy, které zřejmě již přišly o šanci, nebo jsou k tomu velice blízko. Všechna velká holandská města budou mít podle demografických prognóz mu
slimskou většinu během jedné generace, stejně tak jako několik velkých anglických, francouzských, belgických, skandinávských a španělských měst. Vidím několik možných scénářů:

__________________________________________________________________

 

Eurábie

EU bude pokračovat ve svojí transformaci do kontinentální organizace s jasnými totalitními sklony a velmi proislámským postojem. Osud Evropy bude zpečetěn vstupem Turecka do unie. To se stane jejím největším členem


Svoboda proslovu bude zrušena a jakákoliv kritika islámu zakázána.


Islám a svoboda tisku v Dánsku

via VikingObserver

Poté, co měl dánský autor Kåre Bluitgen problémy se sháněním ilustrátorů pro jeho knihu o Mohamedovi kvůli strachu z napadení ze strany muslimů, zveřejnil největší dánský deník Jyllandsposten výzvu, kterou požádal ilustrátory o kresby Mohameda, a dvanáct z nich poté zveřejnil. Protože zobrazování proroka je v islámu považováno za kacířství, muslimové okamžitě zareagovali.

 

"Tento druh demokracie je pro muslimy bezcenný", napsal ve svém prohlášení imám Raed Hlayhel.

 

Následovaly výhrůžky zavražděním, po kterých musel deník najmout ochranku na ochranu svých zaměstnanců. Redakce vydírání odmítnula: "'Žijeme v demokracii.", řekl redaktor Juste, "Proto můžeme používat všechny novinářské techniky, které chceme. Satira je v této zemi akceptovatelná, a můžeme tvořit karikatury. Náboženství by nemělo klást žádné překážky tomuto druhu vyjadřování." Muslimové tento názor nesdíleli a několik tisíc jich demonstrovalo proti zacházení s muslimy obecně a proti Mohamedovým karikaturám obzvláště.

 

Záležitost se dostala na mezinárodní úroveň, když se jedenáct zastupitelů muslimských diktatur rozhodlo ztrapnit se tím, že zaslali protest dánskému premiérovi Andersovi Fogh Rasmussenovi. Očekávali omluvu deníku Jyllandsposten a porozumění muslimským citům k Mohamedovi. K protestu se připojili i turecký ministr zahraničí a turecký velvyslanec. Vyzvali Rasmussena, aby hnal Jyllandsposten k zodpovědnosti za "urážku islámu ve jménu demokracie, lidských práv a svobody vyjadřování". Premiér se proti požadavku postavil: "Je to otázka principu. Nesetkám se s nimi, protože z principů na kterých je vybudována dánská demokracie vyplývá, že k tomu není žádný důvod. Je základním principem naší demokracie, že premiér nemá kontrolu nad tiskem.

 

Doufejme, že to dánové ustojí. Do věci se již vložily mezinárodní muslimské organizace s podporou neomezených saudských fondů. Egypt se rozhodl přerušit jednání s Dánskem o lidských právech a diskriminaci. Představte si jak by dopadli křesťané, kdyby učinili podobný požadavek na omezení svobody tisku.

 

Eurábie se stane globálním centrem džihádských aktivit a podřízení daňoví poplatníci a technologie nevěřícího Západu poskytnou islámskému světu podporu. Z tohoto důvodu budou muset Amerika, Izrael, Indie, Rusko a možná i Čína zničit Eurábii silou, protože pro ně bude představovat smrtelnou hrozbu.

 

b/ Muslimové budou koncentrováni ve velkých městech, a podřízená původní populace se stáhne na venkov. Věřím, že něco podobného se stalo na Balkáně během vlády Otomanského Turecka. Staré národní státy pomalu zemřou, jak budou jejich velká města, která představují mozek a hlavu jejich kultur, odříznuta od těla. Evropský úpadek do Eurábie bude urychlen skutečností, že milióny vzdělaných původních obyvatel, kteří budou mít možnost, emigrují do USA nebo jiných zemí. Tento odchod evropských uprchlíků bude nakonec zpomalen autoritami nyní totalitní Evropy, protože bude kvůli snižování daňových odvodů ekonomickou hrozbou. Původním Evropanům bude jednoduše odchod zakázán.


Občanská válka v Eurábii

via Fjordman

Jak ukazuje Mark Steyn, džihád ve francouzských ulicích vypadá jako ranné šarvárky nastávající eurabijské občanské války, rozpoutané masivní muslimskou imigrací a multikulturní hloupostí. A v žádném případě se neomezující na Francii. Zákon a pořádek se ve velkých i menších evropských městech pomalu rozpadají a ulicím vládnou agresivní gangy muslimské mládeže. Ve stejné době platí evropané jedny z nejvyšších daní na světě. Měli bychom připomenout našim autoritám nejdůležitější úlohu státu - někteří by dokonce řekli, že by mělo jít o jedinou úlohu státu - udržování vlády zákona. Protože v Eurábii je stále jasnější, že k tomuto udržování nadále nedochází, měli bychom brát v potaz legitimnost těchto daní, nebo zda jsou prostě náboženskou daní placenou ve prospěch muslimů a naší nové eurokratické aristokracie. Ačkoliv jistě ne formou Bostonské čajové párty, přišel čas na panevropskou daňovou rebelii: Nebudeme nadále platit daně, dokud naše vlády neobnoví zákon a pořádek a nezavřou dveře muslimské imigraci.

Spustí muslimská migrace v Evropě válku?

Ano, jsem si dost jistý, že tato imigrace povede v Evropě k válce. Tento kontinent jednoduše ztratil kontrolu na svými hranicemi, a domorodá populace je v největších městech nahrazována úžasným tempem. Evropa má dosti násilnou historii, a migrace takovéhoto rozsahu obyčejně spustila válku mezi původní populací a nově příchozími. Přesuny populace, kterých jsme nyní svědky, jsou největšími a nejrychlejšími v lidské historii. V Evropě mohou být srovnány pouze s obdobím stěhováním národů, které následovalo po rozpadu Římské říše. Nicméně během 4. a 5. století byla celková světová populace 200 miliónů lidí. Dnes je třicetkrát větší a rychle roste. Máme také dopravní prostředky, které mohou dopravit lidi kamkoliv na planetě během hodin, a média, která ukazují, o kolik lepší je život v jiných zemích. Kromě toho neměla Římská říše právníky obhajující lidská práva miliónů barbarů přicházejících do jejich zemí. Je pouhou souhrou okolností, že když naposledy došlo k migraci jako je tato, došlo v Evropě k úplnému rozpadu civilizace? Je to to, čeho jsme dnes svědky? Druhý pád Říma?

 

Situace se ještě zhorší, když do rovnice přidáme další faktor: islám. Islámský svět je ve válce prakticky s každým a všude. Jak Thajsko, tak Filipíny, kde muslimská populace není o moc větší než v některých evropských zemích, stojí před válkou. Země jako Francie, Holandsko a Švédsko, mohou brzy dosáhnout bodu, kdy muslimská polulace vyvolá něco jako občanskou válku, jak se tomu již stalo ve zmíněných zemích. Ačkoliv takový konflikt může začít jako občanská válka v několika zemích, může se brzy vymknout kontrole, zasáhnout většinu kontinentu a přitáhnout džihádisty z arabského světa. Islámský svět je nyní ve válce s většinou světových velmocí najednou, od USA po Indii a od Ruska po Západní Evropu. Je skutečně možné, že kvůli těmto událostem dojde ke světové válce. Pokud ano, nemyslím si, že k tomu dojde za padesát let, ale během následující generace.

 

To, co nyní na západě vidíme, je první salvou pokračování džihádu proti křesťanství, který byl přerušen v roce 1683 před Vídní. Nový nápor přišel jako přímý důsledek umožnění muslimské imigrace na Západ. Muslimové jsou povinnování vést džihád a je hloupé od nich očekávat, že to dělat nebudou. Pokud bude současný trend eskalace konfliktu pokračovat, směřujeme nevyhnutelně k velkému ozbrojenému konfliktu s islámským světem. To také povede v Evropě k občanské válce nepředstavitelných rozměrů. Evropské občanské války - první a druhá světová válka - nebyly zrovna procházkami růžovou zahradou.

Na evropské frontě klid

Stát je mrtvý, ale to nám není dovoleno vědět. Během minulých týdnů se střetla bruselská policie s revoltujícími "mladíky" ve středu města. V Liège, velkém městě Wallonie, francouzsky mluvící části Belgie, bylo spáleno devět automobilů, včetně jednoho nákladního. Zbytek Wallonie byl také "klidný". V Colfontaine byla zapálena školka. V Moeskroen, městě na hranici s Francií, shořel náklaďák poté, co byl zasažen molotovovým koktejlem. Hasiči chránili před požárem sousední domy, ale nedokázali zabránit poškození školy a řeznictví. Ve Francii byl také "klid". Během sedmnácté noci nepokojů bylo spáleno přes 400 vozidel a uvězněno přes 200 lidí. V Carpentras, kde byla během páteční noci napadena místní mešita, shořela škola. Lyon, druhé největší město Francie, bylo svědkem těžkých bojů mezi policií a "mladíky". Šlo o první nepokoje v centru města od začátku nepokojů. Šlo také o první nepokoje za denního světla. Od prvního dne popisovala policie situaci jako "občanskou válku", na níž není vybavena. V Rotterdamu, druhém největším městě Holandska, byly spáleny dva automobily. To byl první incident tohoto typu v Holandsku od počátku nepokojů ve Francii.

Censura kolapsu státu

Je pochopitelné, že země jako Franci, kde stát není nadále schopen chránit vlastnictví a bezpečnost svých daňových poplatníků, chce tento fakt před svými občany utajit. V zemi, kde vláda není schopna zastavit tři týdny trvající nepokoje, nevládne zákon a pořádek. Všechno, co dokázali vymyslet, bylo vyvolat dojem normálnosti tím, že zatlačili na tisk, aby o nepokojích nepsal. Veřejnosti není dovoleno vědět, že stát je impotentní, protože je závislý na daních za služby, které není nadále schopen poskytovat. Bez ohledu na to, jak se tisk situací zabýval a k čemu dojdou analýzy, je krutou skutečností, že policie nebyla schopna nepokoje zastavit.

Přepadnuti realitou

Fredric Encel, profesor mezinárodních vztahů na prestižní Ecole Nationale d'Administration v Paříži a muž, který není známý kvůli svým neuváženým výrokům, prohlásil, že Francie se stává druhým Libanonem. Závěr, jakkoliv dalekosáhlý se zdá být, je, že občanský převrat nemusí být vzdálen více než několik let a bude vyvolán rostoucí etnickou a náboženskou polarizací.

Barbaři před branami Paříže

Oznámené zločiny vzrostly ve Francii z 600 000 ročně v roce 1959 na 4 milióny dnes, zatímco populace vzrostla o méně než 20 procent (a mnoho lidí si myslí, že toto množství zločinů je podhodnoceno nejméně o polovinu). V roce 2000 byl oznámen jeden zločin na šest obyvatel Paříže, a toto množství posledních pět let rostlo o 10 procent ročně. Oznámené případy paličství vzrostly o 2500 procent během sedmi let, z 1168 v roce 1993 na 29 192 v roce 2000. Násilná loupežná přepadení vzrostla mezi lety 1999 a 2000 o 16 procent, a o 44,5 procenta od roku 1996 (který sám o sobě nepředstavoval žádný zlatý věk). Paliči vítají po příjezdu statečné hasiče (jejichž mottem je Sauver ou périr, zachraň nebo zemři) molotovovými koktejly a deštěm kamenů, takže je často musí doprovázet obrněné vozy, aby chránily hasičskou techniku.

70 procent francouzských vězňů jsou muslimové

Francouzská vězení se hemží muslimy, přičemž sociologové a vězenští kněží dávají vinu marginalizaci muslimů, chudobě a vysoké nezaměstnanosti. "Skutečně poškozuje obraz islámu a muslimů, že francouzská vězení se hemží muslimy," řekl Mamdo Sango, muslimský kněz, internetovému deníku islamonline.net. Íránsko-francouzský výzkumník Farhad Khosrokhavar řekl ve své nedávno publikované knize Islámu ve věznicích, že muslimové tvoří 70 procent z celkového počtu 60 775 vězňů. Protože sčítání založená na etnicitě jsou ve Francii zakázána, řekl že vzhled, jména a náboženské tradice jako vyhýbání se vepřovému, naznačují, že muslimové tvoří ve věznicích převažující většinu.

Asijští strážci

Vyšetřování přineslo důkazy, že asijská mládež se snaží vytvořit v Oldhamu oblasti, které jsou pro bílé nepřístupné. Poslední rok policie vyšetřovala v Oldhamu rekordní množství rasistických útoků. V 572 případech byly v 60 procentech oběťmi běloši. Pákistánci tvoří ve čtvrti Glodwick na západ od centra města většinu obyvatelstva. Část mládeže mluví jazykem rasové nenávisti. Není jasné, jestli jde pouze o chvástání, ale jejich poselství je jasné: bílí, držte se mimo. Mnoho z nich otevřeně přiznává, že jde o pomstu bělochům jako součást boje typu oko za oko. Jeden nám řekl: "Všude jsou tu znamení, která říkají, že bílí vstupují jen na vlastní nebezpečí. Je to otázka pomsty."

HughFitzgerald z JihadWatch:

Evropané se nyní probouzejí z hlubokého snu o míru. Žádný není. Udělali něco ohromně hloupého, a více než hloupého, tím, že umožnili příchod lidem, kteří si ve svých myslích nesou něco nepřátelského vůči západu, kteří jsou zaujatí vůči západním politickým a sociálním hodnotám, a kteří - s výjimkou těch, kteří islám zcela opustí - nemohou být integrováni. Tito lidé, nyní kolem 20 miliónů, se navíc reprodukují třikrát až čtyřikrát větší rychlostí než domorodí nevěřící.


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Náboženství je zlo lidstva.

(Míla, 25. 12. 2015 19:30)

Všichni se neustále divíme, co se děje ve světě, proč se neustále válčí. Na vině je náboženství. Víra v nějakého Boha, Alláha a pod. a jiné nadpřirozené bytosti, je DEMAGOGIE. Víra v nadpřirozené bytosti začíná fanatizmem a posléze vražděním. Je nepochopitelné, že v dnešní moderní vyspělé společnosti někdo ještě dokáže věřit nesmyslům. LIDÉ, ZAČNĚTE PŘEMÝŠLET.

Jaká civilizace je horší?

(Karel, 26. 9. 2009 1:10)

Podívejte se, evropská civilizace se zprofanovala během obou světových válek a epochy komunismu. Plynové komory, gulagy apod. jsou pro mě stejně nepřijatelné jako právo šaría. Je mi fuk, jestli bude místo katedrály Sv. Víta stát na hradě pěkná mešita, jestli českým prezidentem bude černoch apod. Je mi to upřímně jedno! Jestli moje dcera jednou bude chodit s černochem, ať je mi to fakt fuk...A´T jí tam klidně strčí ten svůj černej lofas, je mi to fuk!

Re: Jaká civilizace je horší?

(sigi, 21. 12. 2012 23:06)

zabit tebe tvoji rodinu i vsechny tobe podobny,bolsevik z nas delal burany,zidak nas okrada vydira a arab s negrem nas chce zmasakrovat,sieg heil

Pro debila Karla

(Hernajs, 26. 9. 2009 9:08)

Ty jsi neuvěřitelné hovado, a jestli máš dceru, v což nevěřím pubescente zasranej, tak je třeba ti jí ihned odebrat. Tak středověk jako nestačil, my jsme se dostali do určitého stadia vývoje, kdy se neupaluje, nohy ruce nesekají, a lidi se jen tak nezavírají do kriminálů... kde se nevinné panny neznásilňují, aby nešly po popravě k Allahovi a muži nejsou napichováni kůlem do konečníků, opakovaně zneužíváni dozorci, atd... A tak si sem natáhneme islám se svou středověkou šariou, aby si naše děti a vnuci užili? Jsi hovado sprosté a ten černý klacek patří do tvý špinavý prdele... Doufám, že už někde pro tebe roste... ave Satanas, kreténe vylízanej!

Car

(Car, 13. 1. 2008 20:42)

K tomu není co dodat. Naše děti a vnuci se asi dožijí věcí.