Jdi na obsah Jdi na menu
 


Eurábie - sen nebo skutečnost? (část třetí)

20. 12. 2007

Evropa zavírá krám aneb Smrt civilizace.


http://www.ilcannocchiale.it/blogs/bloggerarchimg/Hurricane_53/Eurabia.jpg


Evropská populace se brzy začne zmenšovat a jestliže v současných trendech nedojde brzy k výrazným změnám, nedopadne to dobře. Budeme sledovat pomalou smrt civilizace.
 

Nedávno bylo odsouhlaseno v Německém Hessensku, že všechny školy budou otevřeny vyučování islámu pro muslimské studenty. Rovněž Weekly Standart, středové USA noviny, poukazují na současnou vládní studii, zabývající se základy překvapujícího vzestupu islámu, mezi muslimy na francouzských veřejných školách. Předpokládáme, že v Evropě se budeme brzy dohadovat, jestli to zítra bude ta samá Evropa jako dnes - jednotná v porozumnění a sdílení našich tradičních kulturních hodnot.

 

Faktem je, že Evropa se pomalu stává víc muslimská a méně evropská, a to pro ni bude smrtelné, nikoli zeměpisně, ale kulturně. To znamená, že USA budou stále více izolované ve světových událostech, protože evropští politici se stanou nespolehlivými. Ostatně již nyní byly buňky Al- Kajdy nalezeny v Německu, Francii, Itálii i Španělsku, a politik v Holandsku byl zavražděn kvůli urážce islámu. Před dvěma lety, na konferenci ve Španělsku nazvané "Islám v Evropě", 2 000 evropských muslimských vůdců vyzývalo muslimy celého světa k ukončení kapitalistického systému. Jedině USA, největší a nejspolehlivější obránce tohoto kapitalistického a civilizačního systému, se seriozně zabývají touto delikátní otázkou: Jak zabránit starému, avšak odcizenému kontinentu, spáchat civilizační sebevraždu.

 

Politici vyzývají k tomu, aby se neříkala celá pravda, kvůli strachu ze vzbuzení veřejného poplachu a ztrátám z něj vyplývajícím. Stížnost na kvalitu veřejných služeb, na vzdělávací systém, nebo na statistiky násilné kriminality pravidelně prolamují sice hladinu, ale jen zlomkovitě. Znovuzrození zbité společnosti, se smyslem pro identitu a nezmatený směr vyžaduje národní úsilí, rovné tomu, které vyžadovaly poslední války. Bez morálky a etiky opravdu svobodné civilní společnosti, nemůže být tato znovu obnovena. Názor každého občana se utváří na sociálním a morálním základě, tím hůře se obhajujícím, čím více proklouzává skrz prsty a rozbíjí se na kousky v samých počátcích.


Plodnost potrat a civilizační pokles


Evropa bude navíc otevřena v době rozkladu obrovské a varující demografické krizi. V současnosti plodnost v každém západoevropském národě klesá pod hranici přirozené obnovy. Ve Španělsku a Itálii se celkové kvoty plodnosti zastavily na srdceryvném 1,1 a 1,2 dítěte na ženu, což je pouze polovina potřebného počtu . Politici v mnoha zemích, v podstatě podplácejí ženy, aby rodily a zvyšují jim stále sumu vyplácenou na každé nově narozené dítě, avšak trvalý návrat k plodnosti v žádné hlavní západoevropské národnosti, dosud nenastal. Naproti tomu muslimská populace roste řetězově.
 

Namísto válek přetrvají sporadické islámské teroristické útoky, jejichž cílem bude vyvolat strach, a občasné řádění muslimských davů v evropských ulicích, které zase bude ukazovat, kdo je tady pánem. Lze si představit, že centrum evropské civilizace se přesune ze západní Evropy do východní, ale i východní Evropa bude pod vážným tlakem muslimů, jak ze západu, tak ze Středního východu.


Válka


http://www.resonoelusono.com/EurabiaMap.jpg

 


Osobně považuji tuto alternativu za stejně pravděpodobnou jako tu předchozí. Obsahuje také několik podscénářů, částečně závisejících na tom, kdy válka začne, a částečně na tom, jestli na Západě pod sebehnusem a multikulturalismemzbyla ještě nějaká pýcha a vzdor:


Pákistánizace Evropy

Muslimů nebude dost na to, aby ovládli celý kontinent. V případě války dojde k vzájemným etnickým čistkám a muslimové ovládnou části západní Evropy. Například pás procházející z Německa přes Belgii a Holandsko do Francie. Celá Evropa nebude ztracena, ale některé části ano, a mnoho dalších bude velmi poškozeno boji. Většina našeho kulturního dědictví bude zničena. Jak se věci budou vyvíjet od tohoto bodu je těžké předvídat. Možná tento nový "Pákistán" v srdci Evropy bude zdrojem nestabilit a základnou pro džihádskénájezdy do oblastí nevěřících, stejně jako je tomu dnes mezi Pákistánem a Indií. Možná dojde k pomalému znovudobytí této oblasti, trvajícímu celé generace, možná i staletí.


Rekonkvista- druhé vyhnání Maurů

Muslimové udeří příliš brzy, předtím, než budou připraveni získat vládu nad významnějšími částmi Evropy. Je možné se dívat na nepokoje ve Francii v tomto světle. Přecení svojí sílu a podcení sílu, která bez ohledu na vše ještě v Evropě zbyla. Jakmile v jedné zemi vypukne občanská válka, může, a pravděpodobně k tomu dojde, se rozšířit do dalších zemí. Nyní jsme toho byli svědky, jak se menší, "sympatizantské nepokoje", objevily v Belgii, Holandsku, Německu a Dánsku. Vezmeme-li v úvahu bezhraniční povahu Evropské unie, je málo pravděpodobné, že válka zůstane omezena na jednu zemi. To vyvolá dominový efekt a muslimové budou znovu, po velkém krveprolití a miliónech mrtvých, vyhnáni z Evropy.


Globální občanská válka

Evropa byla jevištěm jedné studené a dvou horkých světových válek. Může se také stát hlavním bojištěm světové islámské války. Světová válka už do jisté míry probíhá, dochází ke srážkám s muslimy v Rusku, Evropě, Izraeli, Číně, Indii, Spojených státech a jihovýchodní Asii. Jakmile začnou boje v Evropě, mohou se rozšířit mimo kontinent a spustit světovou válku. Tento scénář lze nazvat "globální občanskou válkou". Stala by se nejhorší a nejdestruktivnějšíválkou v lidské historii, zahrnující nukleární zbraně na obou stranách. Mohla by zcela zničit Střední východ a severní Afriku, těžce poškodit Evropu, Indický kontinent a části jihovýchodní Asie, a způsobit vážné ztráty USA, Austrálii a Africe. Druhotné a ekonomické důsledky by pocítila celá planeta, včetně těch, kteří by se účastnili nejméně, jako latinská Amerika a východní Asie.

 


Druhá Renesance - znovuzrození západní Evropy


Ačkoliv považuji tuto možnost za nejméně pravděpodobnou, měli bychom zvážit možnost, zda islámská hrozba nepřivede Západ k přehodnocení svých hodnot a znovuzískání síly. Může to být provedeno, a jak se to může stát? Je možné se vyhnout jak velké válce, tak Eurábii, nebo jde jen o plané naděje? Růst Eurábie je těsně spojen s růstem EU.


Možná bychom mohli vykolejit Eurábii zrušením...EU…


zdroj zde
Linkuj.cz!
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Islam

(Yalile, 25. 7. 2008 16:05)

nevim, proc je vlastnosti vetsiny cechu vyjadrovat se ke vsemu, a zvlaste k tomu, cemu nerozumeji....... kdo z vas se o islam skutecne zajima? studuje? porovnava? ma alespon zakladni z nejzakladnejsi informaci o nem? a zakladnimi informaci nemam namysli televizni zpravy o sebevrazednych utocich zneuzivajici jmeno islamu.....

apeasement

(Slovák, 25. 11. 2007 14:18)

Necharakterizoval by som Európu ako zbabelú, ale skôr opatrnú. Odvekov je najkrvavejším miestom na zemi a mslím že podobne ako pred 2.sv vojnou bude ustupovat až kým nebude nskoro čo značne zvýši počet obetí. O 2. rekonquiste dosť pochybujem myslím, že na to by musel byť vytvorený 2. "kordóbsky kalifát" a to našim "mierumilvným" novoeurópanom nikdy nevyjde.

Ještě není pozdě

(Evropan, 26. 9. 2007 22:41)

Myslím, že je ještě čas řešit tyto problémy bez rizika velkého krveprolití. Volby ve Francii ukázali, jaké strany a politikové mohou racionálně pacifikovat toto nebezpečí.

Co to je

(Jimmy, 8. 8. 2007 15:36)

Nechápu proč v těch v té mapě je naše republika spolu s Polskem v červeným a takový Rakousko tam neni.Unás sice máme početnou menšinu ale cigánů muslima sem v Čechách viděl jenom jednou a to byl zahraniční student kterej neměl v plánu se u nás usadit natrvalo.Zato v Rakousku když sem tamtudy jenom projížděl do Chorvatska viděl jsem asi 30 muslimů jenom od našich hranic k Vídni!!!

Když se kácí les...

(raději anonym, 24. 6. 2007 18:55)

Vše bylo ztraceno 8.5.1945, kdy Německo podepsalo kapitulaci. Nevěřím, že se Evropa se svým evropským syndromem rozpolcenosti a věčné nespokojenosti dá dohromady jako před 75 lety a udělá ze sebe znovu nejen ekonomickou, ale i vojenskou sílu.
Tenkrát to sice odneslo mnoho lidí ale co bychom tím tehdá mohli získat se nedá se ztrátami srovnat.Jenže dnes jsme již takoví "srabi", že až se opět pokusíme takto kácet les, bude naše naivní společnost řvát kvůli každé třísce, která odletí.

střet

(Allah, 24. 6. 2007 16:43)

Doufám,že dojde k možnosti Rekonkvista- druhé vyhnání Maurů,ale mám obavy,že Muslimové nebudou natolik hloupí,aby začli dřív,než budou mít vítězství jisté.Evropa je zbabělá a jakéhokoli vojenského střetu se bojí tak,že nás žene přímo právě ke střetu.