Jdi na obsah Jdi na menu
 


Americký brouk

18. 5. 2007
Vše O zlém americkém brouku - zde

http://rightnews.cz/images/32.gif


Tak to byl on - Americký brouk - taky jste ho baštili?
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

...

(Eduard Žákovic, 6. 6. 2009 20:58)

Samozrejme velmi zabavne ako všetky komunisticke hlody . Všetko však nebolo take smiešne ako tento klip . Tu sa zdaju humoristi žial boli to najväčši zločinci všekých dôb :http://www.upn.gov.sk/data/pdf/vilnius.pdf

nepohnuli jsme se

(JanK, 27. 6. 2007 11:20)

***

(olkin, 24. 6. 2007 16:54)

Tak u toho jsem se válel smíchy a nejhorší je,že někteří tomu věřili a ještě horší,že někteří tomu věří dodnes:D

namura a 2neila

(Atllanka - admin, 20. 6. 2007 13:05)

Vy dva jste ukázka čisté rudé demagogie, protože popíráte fakta, která jste sami vytvořili. K tomu není co dodat!
A tím, jak jste zareagovali na notoricky známý a nezpochybnitelný dokument vaší stranické manipulace, jen ukazujete všem, co jste zač!
A proto, ač jste sprostí, nebudete smazáni, aby každý měl možnost se přesvědčit, že ta vaše nenávist není v nevědomosti, ale v touze po moci a majetku vašich bližních, bližních schopnějších, než jste vy dva....

HUMUS!!

(namura, 10. 6. 2007 17:33)

Tyto stránky pravičáckých zrůd mě přesvědčili, že komoušové (které jsem za socialismu nenáviděl) jsou mnohem menší zlo než je imperiální fanaticky pravicový kapitalismus.

Dnešní demagogie je zákeřnější!

(2neila, 10. 6. 2007 17:14)

Komoušové mě srali, ale to co předvádí dnešní jednostranná demagogie v našich Pražských pravicových (tedy ve všech hlavních) sdělovacích médiích nemá obdobu. Proti tomu je bývalá naivní komunistická propaganda jenom odvar. Vaše stránky jsou důkazem zaslepeně fanatické propagandy založené na proplachování mozků a nehorázné lži, to se dá srovnávat snad jen z fašismem!!!

Reakce na OSA

(Kofola, 2. 6. 2007 1:41)

Ty toho máš s OSA společného asi tolik,jako já s kamerunskou princeznou. Měl bys si prostudovat právní normy České republiky,které se k autorským právům vztahují. Pak by z tebe nemohly lézt takové bláboly. No,nepovedlo se! Příště zks být chytřejší,komiku! :o))

ideologie

(Jarda, 1. 6. 2007 20:44)

Úkolem ideologů je zblbnutí mas, navíc pod heslem "rozděl a panuj". Že se to daří i dnes, současné garnituře, zleva i zprava, o tom svědčí třeba i ta výhružka zkurvenému bolševikovi. Kde dochází argumenty, kde chybí kritický pohled na podstatu a příčinu jevů, přichází primitivní nadávky a urážky. Jsme stejní lidé třeba jako muslimové, jen nám brání ve vzájemném vraždění jiná kultura.... Americký brouk, mandelinka, ale skutečně pochází z Ameriky. Přicestoval sem spolu s bramborama.A jak se říká, zaplať pánbůh za ně.(za brambory) Hranolky patří mezi má oblíbená jídla. Horší je to s DDT. To bylo také vynalezeno v USA a dodnes se ukládá v našich tělech, je v mnoha případech příčinou některých rakovin a je horší než mandelinka. Ta za nic nemůže, žije si po svém.

***

(******, 1. 6. 2007 20:08)

Ja ti dam souhlas autora ty oso dostanes pres drzku jak te potkam bolseviku jeden zkurvenej!

Autorská práva

(OSA, 22. 5. 2007 17:48)

Doufám, že máte souhlas autora k tomuto zveřejnění jeho díla. V opačném případě bude zahájeno správní řízení.

Vyhledat včas lékaře

(Jokles, 20. 5. 2007 8:52)

Toto je tak stupídní, že nemá cenu se k tomu vyjádřovat...