Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsme národem zbabělců?

1. 6. 2007
Nejen pro toho, co tu na diskuzi píše pod nickem „někdo“

 
"někdo: jsem proti (někdo, 26. 05. 2007 11:35)

nevím totiž, proč bychom měli Američanům lézt do zadku a taky nechci aby mi na baráku přistála Katka... na nás přece Irák ani Irán neutočí jako na Američany, tak ať si staví radar u sebe..."Bývaly doby, kdy se nejen prostí čeští občané, ale hlavně chlapi, za zbabělost styděli. A byly časy, že dokonce chtěli bránit svůj stát před po zuby ozbrojeným Hitlerem, a jen díky tehdejší ekonomické loby rozvinuté buržoazní společnosti a zbabělosti svých tzv. spojenců se museli vzdát bez boje. Mnozí z toho měli doživotní trauma, a kdyby mohli, otočili by kolo dějin nejen oni, ale i ti naši tehdejší zbabělí spojenci, zpět. Naši dědové a pradědové byli totiž svědky bezbřehé kolaborace, závisti a zřejmě i genové „předposranosti“ nemalého množství malých českých lidiček, který ucítivše příležitost, udávali a donášeli gestapu tak, že i tomu se to zajídalo. Bez skrupulí se tehdejší slavné české Vlasty válely s esesmany, a slavní čeští Janové se poněmčovali a udávali souseda, jen aby se mohli nastěhovat do jeho bytu s pavlačí. Pro svoje spoluobčany jiného vyznání tenkrát nehnuli ani prstem, a až na malé výjimky jim to ze samé nízkosti a chamtivosti dokonce přáli.
 

 
Po válce se stejní občané nahrnuli do Rudých brigád a začali se mstít na ženách a dětech, většinou vdovách a sirotcích  tzv. sudeťáků, z nichž většina co měla něco na svědomí již utekla spolu s německou armádou do bezpečí. Tito horliví soudruzi si svoje zkrvavené ruce od podílení se na vraždách svých českých spoluobčanů myli v krvi těchto německých obětí, a nezřídka vedli a řídili davové šílení zpitomělých občanů, opilých jednak euforií z konce války a jednak také vykopanou slivovicí ze zahrádky.

 

 
Zatímco se rozvášněné masy vrhly na německé vdovy a sirotky, tu domnělou příčinu svých útrap, tak oni zase s nenávistí v oku sledovali zda se jim náhodou nevrátí z nacistického koncentráku ten jejich udaný soused, po kterém měli tu pavlač, a nebo nedej Bože ten žid, co si u nich před transportem schoval majetek! Byla to doba, kdy stačilo ukázat na kohokoli prstem, a dav konal. Své by o tom mohla vyprávět Adina Mandlová, Hana Vítová, a nebo i Vlasta Burian. V neposlední řadě i Lída Baarová, jejíž otec i sestra byli dohnáni k sebevraždě, a kterou tu uvádím s plným vědomím toho, že ještě dnes tu bude jistě nějaký uslintaný závistivec plivat na její památku, aby si odpoledne klidně pustil její film na DVD, a nechal se inspirovat nejen jejím hereckým uměním.

 
Pak přišel komunistický puč.


http://www.marigold.cz/media/cache/20060602-KSCSSD.jpg

 

A tu teprve nastalo pravé rudé řádění a běsnění! Nejlepší syny a dcery našeho národa, co zůstali po nacistickém šílenství naživu, pronásledovala rudá moc proletariátu až za hrob. Zavírala, věznila, mučila a popravovala jako smyslů zbavená všechny své odpůrce, jejich děti a dokonce i děti jejich dětí, včetně všech příbuzných, kteří se včas a účinně od nich nedistancovali, a nebo kteří před rudým terorem včas neutekli do zahraničí. Stavěla pro své vlastní občany koncentráky, mučila je, bila, popravovala a dovolila je vyvážet na Sibiř do gulagů. Nechci se tu šíře rozepisovat o akčních výborech a jiných zlodějských prackách Kremlu a Gottwaldových pohůnků, o dopadu jejich politiky na vědomí a charakter národa, ale aspoň tu za všechny oběti připomenu odpornou vraždu popravením, generála a hrdiny ČSR Heliodora Píky a nacistický koncentrák přeživší Milady Horákové. Tato komunistická zvůle, je dostatečně popsána v literatuře, filmu i na internetu – např. zde: Totalita, nebo zde Komunismus..

 

Rudé masy nám s menší či větší razancí vládly 40 let, a za tu dobu zřejmě dokonaly své dílo. Ve dvou emigrantských vlnách odešlo až na pár jedinců všechno, co kdy za něco stálo, a co se nebálo říkat pravdu. Odešli lidé co viděli dál než na špičku svého vlastního nosu, odešly mozky... a národ se stal ze 70% poslušným a nemyslícím stádem, které se zajímá právě jen o tu pastvinu, kterou má na dosah svého mlsného a zhýčkaného čumáku. Podle toho dopadají i volby, zhruba 30% voličů ví, co má volit a proč. Ostatní buď nevolí vůbec a nebo staré osvědčené „Slib co můžeš - made in Bratrstvo rudé socanské pracky“. Nepoučitelní...

 
Výsledek?

Dnes se za zbabělost nestydíme, ba právě naopak, dokonce ji považujeme za správnou věc!

 

Přece když budeme hodní, Ježíšek nám nadělí....

Jak si jinak vysvětlit, že se to všude jen hemží podobnými názory jako zde napsal ten nick „někdo“? - někdo.... podivný nick... ale že tím vlastně dobrovolně píše, že je de fakto nikdo, když ani jméno nemá..... to asi nepochopil....

 

 
Apeluji na vás, jsme opravdu národ zbabělců, co raději ohne hřbet a dá se porobit, jen aby se měl dobře, a tak na úkor druhých přežil? Opravdu si nepamatujeme, co je to nesvoboda? Opravdu se domníváme, že život je o tom, jestli si koupím Mercedes, nebo nějakou ojetinu z bazaru?

 

No tak, do mě, ring volný!


Oboduj mě zde - Linkuj.cz!  (yell)