Jdi na obsah Jdi na menu
 


Český Herkules Homo Paroubes

7. 9. 2007
Obrázek “http://www.tyden.cz/obrazek/05-06-paroubek-jsem-omnipotentni-bublina-45a22655e49fd_300x328.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Neplatí alimenty! Ženou ho k soudu!


Tak to je teda síla! Ještě před dvěma měsíci sliboval šéf ČSSD Jiří Paroubek (55), že se jeho syn Jiří (23) i on sám postarají o tříměsíční vnučku Viktorku. Jenže… Kristýna (27), bývalá přítelkyně mladého Paroubka, kterou opustil hned po porodu, nyní tvrdí, že zůstalo jen u slibů. „Jirka poslal peníze na malou naposledy v červnu. Od té doby mi od něj nepřišla ani koruna. Jeho rodina mně slibovala hory doly, a teď by se mě rádi zbavili,“ svěřila se deníku Aha! nešťastná Kristýna.


Malej Jirka Paroubek ml.nahej Jiřík Paroubek ml. na plážiMladý Jiří Paroubek ml.


Jiří Paroubek se přitom nedávno pochlubil, že jeho syn vydělává víc než on a že se o malinkou Viktorku snadno postará. „Ano, Jirka má opravdu peněz dost. Platí si drahý byt a auto, jede si dvakrát na dovolenou. Přitom se pořád vymlouvá, že nemá peníze,“ zoufá si Kristýna. Obrátila se proto na právníka, který Paroubkovi juniorovi poslal dopis, v němž ho vyzývá k povinnostem platit výživné na dcerku. Mladý Paroubek ale dosud na dopis neopověděl a výživné neplatí dál. „Jirka neviděl malou od porodu a ke všemu mně posílá sprosté esemesky. Už během těhotenství na mě byl sprostý,“ tvrdí Kristýna.


Proč jste se obrátila na právníka?
„Jirka mně za celou dobu poslal jen sedm tisíc korun, a to někdy v červnu. Teď by měl poslat peníze za srpen. Můj právník v dopise navrhuje měsíční výživné sedm tisíc. Rozhodně na té částce budu trvat, abych z toho mohla zaplatit nájemné v Praze.“


Půjdete k soudu i ohledně opatrovnictví?
„To určitě, proto jsem také vyhledala právní pomoc. Jirka může vidět malou, jen když u toho budu já. Vždyť on ani neví, jak ji vzít do náručí.“


Kdy opravdu začaly problémy ve vašem vztahu?
„Těžké chvilky nastaly už během těhotenství. Když jsem byla v osmém měsíci a už mně nebylo moc dobře, tak se klidně vrátil z hospody v sedm ráno a ještě mě seřval. Choval se odporně.“


Jiří Paroubek starší ale před dvěma měsíci veřejně sliboval, že zabezpečí vás i vnučku…
„Podívejte se, já jsem od Jirkových rodičů nikdy nic nechtěla. Chtěla jsem jen, aby se mladý Jirka choval zodpovědně, aby si uvědomoval, že má malé dítě. Teď už vím, že to není možné, a proto jsem se obrátila na právníka.“


Paroubkovi vám ale nabízeli svůj pražský byt ve Stodůlkách!
„Jo, Jirka mně od začátku sliboval, jak prý mně pomůže. A pak přišel s tím, že mně prozatím půjčí ten byt ve Stodůlkách. Nejspíš mu to poradil jeho otec, on sám si s tím nedal ani tu práci. Já ale ten byt za těchto podmínek nechci.“


Za jakých podmínek?
„Je to byt v druhém patře bez výtahu. To místo je ke všemu velmi špatně přístupné. Bez auta bych tam byla vyřízená. U Paroubků má každý auto a nikdy nejeli autobusem nebo tramvají. Navíc tam není ani doktor. Vůbec si nedovedu představit, jak bych to tam sama zvládla.“


Jak zareagoval Jirka na to, že jste ten byt odmítla?
„Choval se vyloženě hnusně. Odvolává se na to, že ostatní maminky jsou na tom stejně. Vůbec mu nedochází, že ostatní mají manžely nebo partnery, který jim třeba pomůžou vynést kočárek do patra.“


Kdy se naposledy přijel Jiří Paroubek mladší podívat na malou Viktorku?
„Od porodu ji neviděl! Třeba zavolá, že přijede, a zeptá se, co má koupit. No a pak se týden neozve.“


A co jeho otec, šéf ČSSD?
„Ten tu byl naposledy s novináři. A od té doby nic. Pan Paroubek má teď hlavu v oblacích.“


Budete se tedy nakonec s malou stěhovat do Prahy?
„To rozhodně chci. Měla jsem tu práci a zázemí. Navíc v Praze mám spoustu kamarádek, který mně pomohou. Nedávno Jirka zavolal, že mně doveze moje věci z Prahy. On by mě nejraději i s malou nechal tady na Ostravsku, aby nás měl už z krku. V podstatě mně chce vzít šest let života, kdy jsem si tady v Praze vybudovala domov.“


Litujete toho, že jste ho potkala?
„Dnes už bohužel ano. Po těch událostech z posledních týdnů rozhodně!“

zdroj

Obrazek

Tlumočnice Petra Kováčová si ale polepšila významně.

 

Tlumočnice Petra Kováčová si ale polepšila významně. Dříve nenápadná překladatelka ČSSD, o které jakživ nikdo neslyšel, dává rozhovory do novin a rádií, rochní se na koupališti po boku pupkatého přítele a prohlašuje, že na „Jiřím je nejvíc sexy mozek". Co jiného také říct, když máte za přítele člověka se vzhledem Jiřího Paroubka, že. Petra se dokonce v tom mediálním kolotoči natolik oklepala, že se už nebojí podávat i odvážná prohlášení jako například to, že by ráda měla v nejbližší době dítě.

Jiří Paroubek z celé věci také nějak podezřele spíše těží. Dříve byl v očích veřejnosti spíše ten agresivní a útočný muž nosící neustále kvádro, a teď se lidé mají možnost podívat i do jeho soukromí. Vidí ho ve všedním oblečení, vidí ho v plavkách (pravda, to zrovna dvakrát výhra není) a co je nejdůležitější – vidí ho jako obyčejného člověka. Jako jednoho z nás. Všichni děláme chyby a muži bez sebemenších pochyb rozumí, proč Jiří opustil po osmadvacetiletém manželství svou ženu a běžel za odbarvenou krasavicí.

********

***************
Jiří Paroubek nedávno přišel překvapivě s prohlášením, které se týká jeho rodiny, konkrétně sexuální orientace jeho syna. Aniž by kdokoliv kdy tvrdil opak, prohlásil, že jeho syn je heterosexuál...... :D)))

zdroj

pošli na vybrali.sme.sk **** Linkuj.cz

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

svinskej charakter

(prujem.wz.cz, 15. 10. 2007 17:30)

svinská image...
co dodat
http://prujem.wz.cz

AHA

(Evil, 12. 9. 2007 13:09)

AHA, tak to mluví samo za sebe, vymyšlené skandály, bulvár, ještě jednou si něco takového přečtu a budu mít maturitu...

AHA

(Myrek, 12. 9. 2007 11:14)

Kdyby jste raději psali pravicové, ekonomické a konzervativní články z odborných zdrojů

AHA

(Myrek, 12. 9. 2007 11:09)

Zdroj : Aha :o)

No nic, tyhle inteligentní pravicové média opravdu nečtu :o)

Kdo mohl porodit

(Gorbačov, 11. 9. 2007 23:29)

takovou kreaturu? A kdo volí takovou kreaturu? Voli? Jistě, korunovaní k tomu!

pro Všeználka co si říká brigman,

(Vlajar, 9. 9. 2007 10:04)

a jemu podobné samozvané kritiky cizí práce:

Paroubek je předseda ČSSD co je denně v TV a slibuje po návratu do vlády čistky - není v žádném případě politická mrtvola, o čemž svědčí i to, že tobě za to stálo kliknout na "bulvár" - který nemusíš, a nejen že jsi se podíval, ale ještě tu píšeš svoje cenzorské rady.
Že nemusíš Paroubka je možná pravda, ale rozhodně jsi levičák a silně tíhneš k totalitě - viz tvé zdrcující kritiky všeho, co ti nejde po srsti.
Myslíš, že by tě měli autoři těchto stránek vždy požádat o schválení toho, co tu smí psát a uveřejňovat a co ne? Apropó, napadne tě v diskuzi pod článkem na iDNES, Psu a nebo někde jinde, radit redaktorům co mají psát? Proč se tu stále stavíš do pozice nikým nezvaného kritika a snažíš se určovat, co druzí mají nejen dělat, ale i co si mají myslet? Proč si myslíš, že na to máš právo? A proč si myslíš, že by tě někdo měl poslouchat? Ty tady ty lidi platíš? Jsou tví podřízení? Vlastníš a platíš si ze svého tento web? Nebo co tě k tomu vede?
Dále, kdybys nebyl ťululum a pořádně si přečetl to co tu je v tom článku, viděl bys, že autoři těchto stránek nejsou autory článků, co zde čteš, že každý článek má zdroj, odkud byl převzat, či je přímo podepsán, že každé video má svou domovskou stránku a rovněž svého autora. Tudíž, autoři nejsou anonymní, a neschovávají se tak jako ty za nic neříkající nick, a pokud ano, jsou i přesto dohledatelní.
Ergo, pláčeš na cizím hrobě - tyto stránky jsou jasně zpravodajské a snaží se sem na jedno místo soustředit to, co jejich autoři považují za důležité, varující, úsměvné, k zamyšlení a také k zábavě....
I když to, že syn adepta na vládu v České republice dluží své ženě alimenty a jeho otec na to nedbá, a věnuje se své soukromé podkuřovačce, a to i přestože dle našich zákonů je jeho povinnost v případě synovy platební neschopnosti tyto alimenty hradit, mi moc zábavné nepřijde - a i proto je to zřejmě tady.
Viděl jsem tvoje příspěvky u Terezky i u Romů - hochu, jsi těžce přes čáru, uber pary, jak říkají trefně bratia Slováci, svět nebude tancovat podle tebe, a pokud budeš myslet, že někoho uřvat, dořvat a zavřít je to nej, riskuješ, že po prosazení takového modelu ve společnosti se toto co nejdříve stane právě tobě.
Pokud si přečteš co zde píšu, a rozhodneš se k věcné diskuzi, vítám to, ale pokud tu opětovně chceš někoho zase jen pěstmi "uzemňovat", nepiš, nebudu reagovat.
Vladimír Jarý - Brno

další Choc

(aknel, 9. 9. 2007 9:31)

Je mi úplně jedno jestli to je zrovna Paroubek, ale přesně mám tu roste další pan Choc!!! Teď maminka Kristýna žádá o alimenty dokonce je ochotna půjčit malou Viktorku taťkovi ikdyž samozřejmě v její přítomnosti, ten ovšem malou neviděl od porodu a evidentně ho nezají její potřeby... No Viktorko máš se na co těšit až Ti bude 10 a budete mít s makou pěkný vztah tak Tě taťka Paroubek nechá strávit prázdniny v léčebně abys ho měla ráda a říkala mu tatínku... Holky nestěhujte se hlavně na Prahu 8, ikdyž možná by mohl soudce pro změnu nechat léčit tatínka na psychiatrii, aby se naučil "milovat" svou dceru.....

Autorovi článku

(brigman, 9. 9. 2007 5:27)

musí Paroubek ležet pořádně v žaludku. Je vidět že z něj má ještě pořád mnoho lidí strach, jinak nevidím důvod proč kopat do politické mrtvoly. Paroubka moc nemusím ale tyhle nenávistné slinty vůči jeho osobě mi silně připomínají chování jednotlivce uprostřed zfanatizovaného davu, kde každý kope do zlynčované mrtvoly a tak to musí udělat i on aby si ostatní náhodou nemysleli že je srágora. Nebo mu křivdím, protože píše jenom to, co se dobře prodává, to po čem žízní to množství vypatlaných mozků, co každé ráno cestou do práce kupují ve stáncích Blesk.

Mentoš

(Bigi, 8. 9. 2007 15:02)

Chudák mladý Paroubek, ta ženská je příšerná. Vůči dítěti má ze zákona dané povinnosti, to je něco jiného. Proč na to lezl?

Miláček Jyrka

(Krása, 7. 9. 2007 10:26)

nádhera - to nemá chybu!!!!
:))))

WoW

(já já já Herkules, 17. 8. 2007 22:40)

Herkules:-D...a HÉRA:-D

Super video

(Franta, 17. 8. 2007 16:56)

jen tak dál !!!

Chčijiu

(matyskills, 17. 8. 2007 12:23)

Ty vole tak to je konec :D :D :D

Fascinace pašíkem

(Playmaker, 15. 8. 2007 22:52)

Mě fascinuje, kolik primitivů dokáže oslovit. Fascinuje (a zároveň děsí) mě především ten FAKT, nikoliv tato vyžraná kreatura.

4george

(ronin, 15. 8. 2007 21:16)

ano jeho práce je kalit vodu a vtloukat do hlaviček lidiček ty svoje bláboly aby byl zase u lizu.

Ehm

(George, 15. 8. 2007 21:06)

Frustrovanci všech zemí, proč vás tento člověk tak fascinuje? Čím víc na něj útočíte, tím lépe dělá svoji práci.

RE: polarizace

(Playmaker, 15. 8. 2007 20:26)

Taky jsem pravičák z moravy, ale ti "geografickou polarizaci" je třeba brát s rezervou. Pokud bychom při tom srovnání odmysleli Prahu a okolí, nebo prostě centrum, vyšly by nám výsledky určitě vyrovnanější a ten rozdíl by nebyl tak drastický. Navíc je faktem, že více než 2/3 obyvatelů centra jsou přistěhovalci z celé republiky. Když se podíváme, kde se ty mapky oranžověly, tak bylo jasně vidět, že ten pás se táhne už od Kutné hory, přes vysočinu až k Hané - Oproti tomu Zlínsko a Vsetínsko se třeba modralo... Čechám v tomto ohledu hodně nepravují reputaci Krkonoče a Jižní čechy. Situaci moravy zásadně zhoršil Ostravský kraj... Je tam sice hodně lidí s velkým srdcem, ale zdá se, že skočili na špek - Tam volí levici takoví ti bolševičtí "štajgři" , co mnohdy nejsou ani schopni vyřknout souvislou českou větu, a těch je tam taky požehnaně... Takže ještě jednou, nedělejme z oho drama :-)

polarizace naší společnosti

(Shtefka, 15. 8. 2007 17:48)

naše společnost se polarizuje, a nejhorší na tom je že jedna každ strana má i svoje území, dá se říct. pravice, tedy lidé s konzervativním smýšlením jsou většinou v čechách(když pomineme krušné hory) a na moravě a ve slezsku sou lidé o smýšejí spíš doleva, a stupňuje se to! já a moje rodina sem vyjímkou potvrzující pravidlo, bydlíme na jižní moravě ale smýšlení celeé rodiny je jednoznačě pravicové. je se bojím aby to nevedlo k rozdělení státu, i třeba ve federaci.. kdy bude na moravě vládnout levice a v čechách pravice!

HEHEHEHE

(DORKA, 15. 8. 2007 15:44)

TY VEEEEEE...NEJLEPSI JE TEN KONEC - ZA OKAMZIT ;DIVOKA SVINE' HEHEHHEH...

yeah

(-lx-, 15. 8. 2007 13:25)

moooc roztomilé